TEKDİL İngilizce Kursu-Dil Eğitim

>Ziyaretçi Sayısı:27751
*EN KALİTELİ GARANTİLİ EĞİTİM EN İYİ UZMAN KADRO*YDS Kursları* Genel İngilizce Kursları*TOEFL Kursları*IELTS Kursları Ankara *İngilizce Test Teknikleri* *Akademik Gramer Eğitimi*Akademik Kelime Eğitim...        devamını oku
Yetkili Bilgi Danışma;(0532)5763646
Telefon (0532)5763646
Adres Ümitköy /Çayyolu/ ANKARA
Mail bilgi@markamol.biz
x
x
x

Vizyonumuz

        *EN KALİTELİ GARANTİLİ EĞİTİM EN İYİ UZMAN KADRO*YDS Kursları* Genel İngilizce Kursları*TOEFL Kursları*IELTS Kursları Ankara *İngilizce Test Teknikleri* *Akademik Gramer Eğitimi*Akademik Kelime Eğitimi* Akademik Okuma Eğitimi*Çıkmış KPDS Sorularının Çözümü*Özgün Deneme Sınavları

** DİL EĞİTİM MERKEZİ – YDS KURSLARI HAKKINDA**

*YDS hazırlık kurslarımız alışıla gelmiş kursların aksine, sınavın her bölümü için özel test tekniği vermesi ile faklıdır. YDS kurslarımıza katılan adaylar seviyelerine veya daha önceki YDS puanlarına göre sınıflandırılarak derslere kabul edilirler.

**YDS hazırlık programlarımız 6 farklı aşamadan oluşmaktadır:

İngilizce Test Teknikleri
Akademik Gramer Eğitimi
Akademik Kelime Eğitimi
Akademik Okuma Eğitimi
Çıkmış KPDS Sorularının Çözümü
Özgün Deneme Sınavları
 

YDS MAYIS 2013 HAZIRLIK DÖNEMİ

YDS NİSAN 2014 hazırlık kurslarımız yine adaylara Test Tekniği, Zaman Yönetimi, Kelime ve Okuma Eğitimi, Gramer Eğitimi ve Soru Çözümleri şeklinde devam edecektir. Özellikle 40-50 arasında not alan adaylara geç kalmadan kurslarımıza başlamalarını tavsiye ediyoruz.

BOL KAYNAK, EK DERSLER VE YDS KAMP DÖNEMLERİ

**DİL EĞİTİM MERKEZİ olarak hazırladığımız özgün materyal ve testler ile tüm öğrencilerimizi seviye farkı olmaksızın etkili bir biçimde YDS’ye hazırlıyoruz. Derslerimize katılan öğrencilerin tümü, ek dersler, özel dersler ve kaynaklardan yararlanmaktadır.

Özgün Sorular ile Çalışma
*** Dil Eğitim Merkezi tarafından hazırlanmış özgün sorular verilerek YDS’de çıkması muhtemel sorular üzerinde durulur. Kurslarımızda daha önce çıkmış tüm YDS soruları adaylar ile birlikte çözülür ancak eğitim sadece çıkmış soruların çözümü ile sınırlı değildir. Tüm bu kaynaklara ek olarak EĞİTİM SORU BANKASI öğrencilerimize testler halinde verilir..

NEDEN DİL EĞİTİM MERKEZİ TERCİH EDİLİYOR?
YDS ve ÜDS kurslarımız tek düze İngilizce eğitiminden çok daha farklı bir anlayış ve sistemle eğitim vermektedir. Kursumuzda öğrencilerimize çeşitli kaynaklardan alınan fotokopiler yerine özgün kaynaklarımız verilmektedir. Tüm YDS öğrencilerimize ÜCRETSİZ sunulan hizmetler şunlardır:.
1) DERS KİTAPLARI	Tüm öğrencilerimize piyasa değeri 115 TL olan ders kitaplarımız KURS ÜCRETİNE DAHİL OLARAK verilmektedir.
2) GÜÇLÜ KADRO	 Dil Eğitim Merkezi’nin eğitim kadrosunun tümü, alanında isim yapmış ve deneyimli öğretmenlerden oluşmaktadır.
3) EK DERSLER	Tüm öğrencilerimize ÜCRETSİZ “Kelime Geliştirme” dersleri ve “Özel Dersler” verilmektedir. Detaylar aşağıda anlatılmıştır.
4) BOL SORU & KAYNAK	YDS kurslarımıza katılan öğrenciler tarafımızdan hazırlanan özgün alıştırma ve sorulardan yararlanırlar. Kursumuzda her hafta yeni sorular hazırlanmakta ve öğrencilerimize test olarak verilmektedir.
5) UYGUN FİYAT	Dil Eğitim Merkezi tüm eğitim ve destek hizmetlerini piyasa koşullarına kıyasla uygun fiyatlar ile vermektedir. Kurs fiyatları ve ödeme şekilleri hakkında bilgi isteyiniz.
 
TÜM ÖĞRENCİLERİMİZE ÜCRETSİZ “KELİME GELİŞTİRME DERSLERİ” VERİLMEKTEDİR.

 
KAÇIRDIĞINIZ DERSLER İÇİN ÜCRETSİZ “ÖZEL DERSLER”    
   YDS sınavlarına hazırlanan adaylarımızın mutlak başarıya ulaşabilmeleri için kursumuzda belirli bir program dahilinde davam eden “kelime geliştirme dersleri” verilmektedir. Bu özel program hafta içi akşam saatlerinde verilmektedir. Kelime geliştirme derslerimize katılan öğrencilerimize tüm kaynak ve ders malzemeleri de Dil Eğitim tarafından ÜCRETSİZ olarak verilmektedir. YDS kurslarımıza katılan öğrencilerimizin ders kaçırmaları halinde veya ek ders talep etmeleri halinde, özel bir öğretmen ile uygun oldukları bir zaman diliminde derhal özel derse alınırlar. Bu sayede hiç bir öğrencimiz konu bakımından eksik kalmamaktadır. Özel derslerin tümü Dil Eğitim Hizmetleri‘nin eğitim personeli tarafından verilmektedir. Özel ders almak için öğrencimiz olmanız yeterlidir.

Bizi Bulun

Adres Ümitköy /Çayyolu/ ANKARA