Altınbaş Cepa,Kuyumculuk,Mücevherat Mağazası

>Ziyaretçi Sayısı:23300
EMEK GRUP, kurulduğu 1992 yılından itibaren son derece dinamik ve atılımcı bir kurum olarak, altın ve mücevherat ticareti, özel eğitim kurumu ve üst yapı inşaatı alanlarında uzmanlaşmıştır. İnşaat faa...        devamını oku
Yetkili Altınbaş Cepa
Telefon Online Altın Şatış Noktası;(0312) 219 6060
Adres Mustafa Kemal Mah.Eskişehir yolu 7.km Cepa AVM Zemin Kat No:40 Çankaya / ANKARA
Mail altinbascepa@emek-grup.com
Card image cap
Kampanya
Altınbaş Mağazalarımızdan yapacağınız alışverişlerinizde world kart ile peşin fiyatına 12 taksit imkanı sizleri bekliyor.

*Kampanyaya 22 tel bilezik ve sarrafiye ürünleri dahil değildir.
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x

Vizyonumuz

        EMEK GRUP, kurulduğu 1992 yılından itibaren son derece dinamik ve atılımcı bir kurum olarak, altın ve mücevherat ticareti, özel eğitim kurumu ve üst yapı inşaatı alanlarında uzmanlaşmıştır. İnşaat faaliyetleri içinde, 1. sınıf lüks konut ve prestijli ticaret yapıları yer almaktadır.

Emek Grup\'u sektöründeki diğer firmalardan ayıran en önemli özelliklerinden biri, taahhüt edilen projeleri kaliteden ödün vermeden, zamanında, çevre ve iş güvenliği kuralları dahilinde iş veren idare ve şahışlar ile uyum içinde eksizsiz olarak tamamlamasıdır.

EMEK GRUP\'UN HEDEFİ DOĞRUDAN İNSAN İLİŞKİLERİNE İNANARAK NİTELİKLİ PERSONEL VE GÜVENİLİR GÜÇLÜ ORTAKLIKLARLA TÜRKİYE\'NİN ÖNEMLİ FİRMALARI ARASINA GİRMEKTİR

Bizi Bulun

Adres Mustafa Kemal Mah.Eskişehir yolu 7.km Cepa AVM Zemin Kat No:40 Çankaya / ANKARA