Sürdürülebilir Gündem (0212)2886907

>Ziyaretçi Sayısı:6658
RANDEVU TEL : (0535)0218501*Sürdürülebilir Gündem Haber Sitesi, Türkiye\'den ve dünyadan sürdürülebilirlik ve kurumsal (sosyal) sorumluluk ile ilgili haberleri okuyucuları ile buluşturmak amacı ile ku...        devamını oku
Yetkili Göksel Topçu
Telefon 05350218501-(0212)2886907
Adres Av.Süreyya Ağaoğlu Sok No:72 / 6 Teşvikiye / İSTANBUL
Mail info@surdurulebilirgundem.org

Vizyonumuz

        RANDEVU TEL : (0535)0218501*Sürdürülebilir Gündem Haber Sitesi, Türkiye\'den ve dünyadan sürdürülebilirlik ve kurumsal (sosyal) sorumluluk ile ilgili haberleri okuyucuları ile buluşturmak amacı ile kurulmuştur. Kurum ve kuruluşların ekonomik, sosyal ve çevresel konulardaki haberlerinin yanı sıra kurumsal sorumluluk ve sürdürülebilirlik etkinlik duyuruları, ödül programları, eğitim fırsatları ve kariyer olanaklarını da okuyucularına sunmaktadır.

Sürdürülebilir Gündem Haber Sitesi, köşe yazısı alanı ile okuyucularına aynı zamanda proaktif olarak fikir ve düşüncelerini paylaşma imkanı sağlamaktadır.

Sürdürülebilir Gündem Haber Sitesi içerisinde yer alan Akademi bölümünde ise sürdürülebilirlik raporları, sürdürülebilirlik makaleleri, sürdürülebilirlik araştırmaları ve kurumsal (sosyal) sorumluluk ve sürdürülebilirlik alanında yayınlanan kitaplar bölümü bulunmaktadır.

Sürdürülebilir Gündem Haber sitesi okuyucularının desteği ile her geçen gün kurumsal sorumluluk ve sürdürülebilirlik haberleri alanında kendini geliştirmekte, daha kapsamlı yayın için çalışmalarını zenginleştirmektedir.

Bizi Bulun

Adres Av.Süreyya Ağaoğlu Sok No:72 / 6 Teşvikiye / İSTANBUL