Ankara Özel Yüzüncü Yıl HastanesiAnkara Özel Yüzüncü Yıl Hastanesi


Sizde Bu Firma Gibi Bir "Rehber Sayfası"na Sahip Olun!

Ankara Özel Yüzüncü Yıl Hastanesi Hakkında
Sağlık hayatın kaynağıdır sloganıyla sağlık sektöründe yeni bir sayfa açmanın mutluluğu içindeyiz. Tecrübelerimizi yeni genç arkadaşlarla birleştirerek“A sınıfı” hastane olmanın da verdiği moralle binamızı yeniledik, kadromuzu güçlendirdik, kurumsal kimliği oluşturabilmek içinde yoğun çaba sarf ediyoruz.

Sizler için Yüzüncü Yıl Hastanesine son teknolojiyi getirdik. MR, Tomografi, Anjiyo, Dijital Röntgen, 4 Boyutlu Ultrason, Mamografi, Kemik Dansitometresi, Eko, Efor, Holter, Grinligt, Taş Kırma.

Son teknolojiyi sizlerin hizmetine sunmakla kalmayıp yönetim ve doktor kadromuzu da güçlendirdik. Nörolojinin saygın hocalarından Prof. Dr. Okay Vural, Gastroenterolojinin tanınmış simalarından Prof. Dr. Ahmet Alper, Kardiovasküler Cerrahide binlerce insanın açık kalp ameliyatını gerçekleştiren Prof. Dr. Harun Tatar, Ürolojide yeniliklerin öncüsü Prof. Dr. Remzi Sağlam, Genel Cerrahide Prof. Dr. Ali Ulvi Öngören, Fizik Tedavide Prof. Dr. Oktay Arpacıoğlu, Kardiyolojide Dr. Ertuğrul Şensoy, Kadın Doğumda Dr. Dilek Özdil, Dr. Faruk Abike, Plastik Cerrahide Dr. Taner Bahar, Dahiliyede Dr. Mehmet Mergen, Çocukta Dr. Mehmet Öztürk bunlardan sadece birkaç tanesi.

Semtlere koyduğumuz hasta servislerimizle biraz olsun hastalarımızın ayaklarını yerden keserken, acil bölümümüzü uzman doktor kadrolarımızla destekleyerek 11 yataklı 24 saat hizmet veren bir acil haline getirdik.“A sınıfı” hastane kadrosunda kalabilmek ve sizlere layık olabilmek için kurumsallık adına ne yapılması gerekiyorsa onu da yapmaya devam ediyoruz.

Sekretaryamızdan temizlik ekibine kadar tüm personelimizin periyodik eğitimlerini veriyor, hasta istek ve şikâyetlerinde hasta hakları bölümü devreye girerek talepleri değerlendiriyor alınması gereken tedbirleri alıyor.

Yurt içi ve yurt dışından gelen hasta sayısının sürekli artması hastanemizde bina ve alan yetersizliğini ön plana çıkartıyor. Sizlere daha büyük ve daha güzel ortamlarda hizmet verebilmek için yeni bir hastane binası arayışımız devam ediyor. İnşallah önümüzdeki günlerde sizlere yeni binamızın da müjdesini veririz.

Yüzüncü Yıl hastanesinin kalitesi her gün biraz daha kendisini ispat ederken sizlerden aldığımız güç ve temennilerle yolumuza devam ediyoruz. Yayın hayatına yeni başlayan ve üç ayda bir okuyucularımızla buluşacak olan“Yüzüncü Yıl” mecmuamızın aramızda yeni köprüler kurması dileğiyle hepinize sağlıklı, mutlu nice yüzyıllar dilerim.

Sizde Bu Firma Gibi Bir "Rehber Sayfası"na Sahip Olun!
Sizde Bu Firma Gibi Bir "Rehber Sayfası"na Sahip Olun!
04

İlanlar

Bu firmanın henüz ilanı bulunmamaktadır.